درباره ما

اهمیت حس شنوایی بر کسی پوشیده نیست، حس شنوایی یکی از مواهب خارق العاده خدادادی است که انسان تا زمانی که از آن بی بهره نباشد به اهمیت و جایگاه ویژه آن در ارتباطات اجتماعی پی نخواهد برد، همه ما از شنیدن اصوات دلنشین دوستان وآشنایان و عزیزان خود لذت می بریم اما وقتی که شخصی دچار افت شنوایی شده و بخشی ازآن را ازدست می دهد، دچار مشکلات زیادی از قبیل افسردگی و انزواطلبی، پرخاشگری و… شده وکم کم موقعیت اجتماعی خودرا در بین دوستان وآشنایان از دست میدهد وچه بسیار افرادی که به همین دلیل موقعیت شغلی خود را از دست داده اند.

اگر اختلال شنوایی از بدو تولد ویا در سنین پائین رخ دهد، با توجه به اینکه در سنین زبان آموزی اتفاق افتاده، می تواند به اختلال در گفتار و یا عدم آن منجر شود. لذا اهمیت شنوايی سنجی نوزادان بسیار زیاد است.

ماموریت ما

متخصصین علم شنوایی و گفتار درمانی در دکتر سمعک با پشتوانه علمی و تجربه طولانی پرسنل خود در کلینیکی مجهز همواره به دنبال یافتن راه حلی برای مشکلات شنوایی و اختلالات گفتاری بیماران می باشند.

همه ما مایلیم که از شنیدن و درک اصوات لذت ببریم حتی اگر از افت شنوایی برخوردار باشیم.

ماموریت ما در کلینیک شنوایی دکتر سمعک تنها یک چیز است و آن ارائه خدمات تخصصی شنوایی جهت رضایتمندی شما عزیزان است. کلینیک دکتر سمعک با کادری مجرب متشکل از متخصصین گوش و حلق و بینی و کارشناسان زبده شنوایی همواره کوشیده است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

لطفا ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمندتان همراهی کنید.

 
ماموریت ما در کلینیک شنوایی دکتر سمعک ارائه خدمات تخصصی شنوایی جهت رضایتمندی شما عزیزان است. کلینیک دکتر سمعک با کادری مجرب متشکل از متخصصین گوش و حلق و بینی و کارشناسان زبده شنوایی همواره کوشیده است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

لینک های مفید

همراه ما باشید!

ارتباط با ما

تهران . سعادت آباد . میدان کاج . مجتمع تجاری سروستان . طبقه سوم . واحد 306

021-88871014

09203719756

کلینیک شنوایی دکتر سمعک